دفترچه انتخاب رشته ارشد 96

ساخت وبلاگ
چکیده : دفترچه انتخاب رشته ارشد 96 دفترچه انتخاب رشته ارشد 96   برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخا... با عنوان : دفترچه انتخاب رشته ارشد 96 بخوانید :

دفترچه انتخاب رشته ارشد 96

دفترچه انتخاب رشته ارشد 96

دفترچه انتخاب رشته ارشد 96

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه انتخاب رشته ارشد 96 با مشاوران مرکز سبزتدریس تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

 مقطع کارشناسی ارشد دوره ای از آموزش عالی محسوب می شود که از شرایط تحصیل در این مقطع دارا بودن مدرک کارشناسی می باشد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به 2 شیوه کارشناسی ارشد پیوسته و کارشناسی ارشد ناپیوسته می باشد.کارشناسی ارشد ناپیوسته یک دوره ی 22 ساله پس از مقطع کارشناسی محسوب می شود و دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته به این صورت است که دانشجویان پس از مقطع کارشناسی و دریافت مدرک خود اقدام به ادامه تحصیل می نمایند.اما مدت زمان تحصیل در دوره ی کارشناسی ارشد پیوسته 6 سال می باشد و دانشگاه ها و رشته های محدودی هستند که دانشجویان می توانند با مدرک دیپلم و یا مدرک پیش دانشگاهی و بدون اخذ مدرک کارشناسی به تحصیل در آن بپردازند. ضمنن اینکه کارشناسی ارشد پیوسته مربوط به یک سری از رشته های خاص علوم انسانی می باشد که با پاس کردن حدود 172 یا 185 واحد در آن می توان اقدام به اخذ مدرک نمود.

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 38 تاريخ : يکشنبه 20 فروردين 1396 ساعت: 20:56