سایت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98

ساخت وبلاگ
چکیده : سایت, ثبت نام کنکور, دانشگاه, آزاد, 98 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت, ثبت نام کنکور, د... با عنوان : سایت ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد 98 بخوانید :


 سایت, ثبت نام  کنکور,  دانشگاه,  آزاد, 98
سایت, ثبت نام کنکور, دانشگاه, آزاد, 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت, ثبت نام کنکور, دانشگاه, آزاد, 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

داوطلبان بعد از اتمام دوره تحصیل خود در مدرسه برای ورود به دانشگاه, و موسسات آموزش عالی، باید در آزمون جامع دروس دوره متوسطه خود در قالب کنکور, سراسری نمره قابل توجه ای را کسب نمایند. هر سال آزمون سراسری برای رشته های مختلف با عنوان های  کنکور, سراسری ریاضی ، کنکور, سراسری تجربی، کنکور سراسری انسانی، کنکور سراسری هنر و کنکور سراسری منحصرا زبان برای جذب دانشجویان به دانشگاه, ها برگزار می شود. داوطلبانی که علاقه دارند در رشته های دوره های روزانه، شبانه، پیام نور و … تحصیل کنند باید در یکی از گروه های آزمایشی در کنکور سراسری شرکت کنند. پیش از این داوطلبانی که علاقه داشتند در دانشگاه, آزاد, مشغول به تحصیل شوند می بایست در کنکوری که توسط دانشگاه آزاد, برگزار می شد، شرکت می کردند. اما از سال 92 به بعد کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد, بایکدیگر ادغام شده اند. داوطلبانی که متقاضی تحصیل در کد رشته محل های دانشگاه آزاد هستند باید در کنکور 98 شرکت کنند. تمامی مراحل از جمله خرید کارت اعتباری، ثبت نام آزمون، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج اولیه کنکور برای هر دو دانشگاه (سراسری و آزاد) با هم و در سایت, سازمان سنجش انجام خواهد شد و مسیر آن ها در انتخاب رشته از یکدیگر جدا خواهد شد. با توجه به اینکه به زمان ثبت نام نزدیک می شویم ممکن است برخی داوطلبان با سایت, ثبت نام، مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و شرایط آن آشنا نباشند از این رو این مقاله را تهیه کرده ایم تا به سوالات شما داوطلبان پاسخ دهیم. اگر پس از مقاله هنوز سوالاتی برایتان باقی مانده بود می توانید با مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را از مشاوره تحصیلی تلفنی با تجربه این مرکز بپرسید.  

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت: 8:07