دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97

ساخت وبلاگ
چکیده : دفترچه, ثبت نام بدون, کنکور, دانشگاه, آزاد, بهمن, ماه 97 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفتر... با عنوان : دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 97 بخوانید :


 دفترچه, ثبت نام  بدون,  کنکور,  دانشگاه,  آزاد,  بهمن, ماه 97
دفترچه, ثبت نام بدون, کنکور, دانشگاه, آزاد, بهمن, ماه 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن, ماه 97 با مشاورانایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برخی از دانشگاه های کشور در مقاطع تحصیلی مختلف، اقدام به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور می نمایند و فرصت ادامه تحصیل برای کسانی فراهم می سازند که علاقه ای به شرکت در کنکور نداشته و یا رتبه لازم برای پذیرش در رشته های با کنکور را کسب نکرده اند. دانشگاه آزاد یکی از این دانشگاه ها می باشد که در دو نوبت مهر ماه و بهمن, ماه، از داوطلبان واجد شرایط، بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام به عمل می آورد. در حال حاضر زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای ورودی مهر ماه به اتمام رسده است و باید منتظر اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی باشیم تا از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور برای ورودی بهمن, ماه آگاه شویم. به همین منظور می توانید با عضویت در کانال کانال تلگرام مشاوره تحصیلی از آخرین اخبار مربوط به ثبت نام بدون کنکور آگاه شوید. همچنین مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاورهتحصیلی ایران مشاوره آماده پاسخگویی به شما داوطلبان گرامی می باشند.  

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت: 8:07