زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97

ساخت وبلاگ
چکیده : زمان, ثبت نام بدون, کنکور, دانشگاه, علمی, کاربردی, بهمن, ماه 97 برای کسب اطلاعات بیشتر دربار... با عنوان : زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 بخوانید :
 زمان, ثبت نام  بدون,  کنکور,  دانشگاه,  علمی,  کاربردی,  بهمن, ماه 97
زمان, ثبت نام بدون, کنکور, دانشگاه, علمی, کاربردی, بهمن, ماه 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان, ثبت نام بدون, کنکور, دانشگاه, علمی, کاربردی, بهمن, ماه 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه, علمی کاربردی, به دلیل برگزاری رشته های متعدد و متنوع در 4 گروه آموزشی مدیریت و خدمات اجتماعی، کشاورزی، صنعت و فرهنگ و هنر و همچنین ارائه مزایای تحصیلی برای شاغلین، متقاضیان بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. تحصیل در رشته های دانشگاه, علمی کاربردی, نیازی به شرکت در کنکور, سراسری ندارد و علاقمندان می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود وارد این دانشگاه, شوند. رشته های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی, در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته ارائه می شود و زمان, در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این رشته ها، دو بار در سال و برای دوره های مهر ماه و بهمن, ماه می باشد. در حال حاضر زمان, ثبت نام برای ورودی مهرماه سال 98 به اتمام رسیده است و متقاضیان باید برای ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی، یعنی بهمن, ماه اقدام کنند. زمان, در نظر گرفته شده برای ثبت نام رشته های بدون, کنکور, دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن, ماه، از اواخر بهمن ماه و تا نیمه اول اسفندماه می باشد و داوطلبان باید برای ثبت نام به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند.  

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : يکشنبه 11 آذر 1397 ساعت: 8:07